Beschrijving
Detectie Basiscursus – start zondag 21 februari 10:00
In de Detectie Basiscursus leren we de honden om te zoeken naar een specifieke geur. Ook leren de honden om te zoeken in verschillende contexten. Je maakt een begin met het sorteren en het systematisch zoeken. Ook leer je hoe je je hond kunt leren verwijzen.
De Basiscursus bestaat uit 1 theorieles (zonder hond) en 5 praktijklessen van 1 uur. Er zijn maximaal 4 cursisten. Mochten de coronamaatregelen dit niet toelaten, dan wordt de groep opgesplitst in twee duo’s en duurt een praktijkles 45 minuten. Uiteraard word je in dit geval op tijd op de hoogte gesteld.
Lesdata
Zondag 21 februari |
09:30-max 11:00 |
theorieles |
Zondag 7 maart |
10:00-11:00 |
1e praktijkles |
Zondag 14 maart |
10:00-11:00 |
2e praktijkles |
Zondag 21 maart |
10:00-11:00 |
3e praktijkles |
Zondag 28 maart |
10:00-11:00 |
4e praktijkles |
Zondag 11 april |
10:00-11:00 |
5e praktijkles |
Zondag 28 februari en 4 april is er géén les!
Voor wie?
Voor iedereen die nog geen ervaring heeft met detectietraining maar wel bekend is met de clicker. Je hond wil werken voor een beloning (voer of spel).
Locatie
Alle lessen worden gegeven in onze trainingshal in Hillegom.
Kosten
Deelnemen aan de Basiscursus kost €140,-.
Wat heb je nodig?
- Voldoende kleine voerbeloningen voor je hond in een trainingstasje zodat je deze snel kunt pakken.
- Twee dezelfde speeltjes die je hond heel leuk vindt.
- Een lijn van ca. 3 meter lang.
- Een kleedje waar je hond graag op ligt.
Voerbeloningen, speeltjes en lijnen zijn ook te koop in onze webshop of in de trainingshal.
Bezoek ook eens ons YouTubekanaal en onze Facebookpagina!